Ne uspijeva nikako... driveri svi instalirani... XS++ daje grsku: Can not open phone communication port...
A DaVinci ne daje nikakve rezultate... samo stoji i to je to...
Kolko dugo treba drzat stisnut C nakon sto ustekam kabel? i da, trebal bit spojen na net za to i za XS++?
Bookmarks