Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Mobitel
    w810
    Operater
    tele2 (al radi za 5)
    Postova
    101
    Bodovi
    7.581
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.581, Nivo: 20
    Bodovi: 7.581, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao perich Pregledaj post
    Radi se o K750i... kupio ga danas... Radio sve po uputstvima, iskljucio, izvadio karticu, vratio bakteriju, drzao stisnut C, usteknuo kabel i..... nista!

    Probao i sa onim DaVinci starijim besplatnim i sa XS++... kabel koji sam koristio je onaj koji sam dobio u paketu...

    Ne kuzim u cem bi mogao bit problem?
    trebao bi prvo prikljucit upaljen mob na komp da se prepoznaju i da se driveri instaliraju..

    btw gdje ima taj besplatan davinci??

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Lukavac
    Mobitel
    X6 - 32GB
    Operater
    BH Telecom & m:tel
    Godina
    36
    Postova
    2.024
    Bodovi
    24.138
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Bodovi: 24.138, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Ukupna aktivnost: 52,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao uroszg Pregledaj post
    trebao bi prvo prikljucit upaljen mob na komp da se prepoznaju i da se driveri instaliraju..

    btw gdje ima taj besplatan davinci??

    pokusaj, ako nisi, a to moras tj. instalirati usb flash drivere!!!!!!!!!!
    ###1410989180026

  3. #3
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    Trenutno X1 5130xm
    Operater
    BonBon Vip
    Godina
    35
    Postova
    1.416
    Bodovi
    9.429
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao uroszg Pregledaj post
    trebao bi prvo prikljucit upaljen mob na komp da se prepoznaju i da se driveri instaliraju..

    btw gdje ima taj besplatan davinci??
    provijera cid-a je besplatna na svakoj verziji, sigurno je na to mislio

  4. #4
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2006
    Mobitel
    w810
    Operater
    tele2 (al radi za 5)
    Postova
    101
    Bodovi
    7.581
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.581, Nivo: 20
    Bodovi: 7.581, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Most Wanted Pregledaj post
    provijera cid-a je besplatna na svakoj verziji, sigurno je na to mislio
    damn....a ja se vec poveselio

  5. #5
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Nov 2005
    Mobitel
    HTC Desire LeeDroid 2.1
    Operater
    Muuuu2
    Postova
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ne uspijeva nikako... driveri svi instalirani... XS++ daje grsku: Can not open phone communication port...

    A DaVinci ne daje nikakve rezultate... samo stoji i to je to...

    Kolko dugo treba drzat stisnut C nakon sto ustekam kabel? i da, trebal bit spojen na net za to i za XS++?


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. tele2 tarifa sa MUKTE brojem
    By antonios in forum Tele 2
    Odgovora: 351
    Posljednji post: 03-03-2008, 20:30
  2. siemens cx70-novi soft, patch. KAKO????
    By viking in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 03-03-2006, 20:13
  3. Gdje mogu vidjet datum uclanjenja
    By ljevi in forum Pravila / Obavijesti / Prijedlozi
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 14-01-2006, 16:19
  4. Web prijenos koncerta "Dugmića" ili kako prevariti naivce
    By Šile in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-06-2005, 23:50
  5. Odgovora: 57
    Posljednji post: 27-12-2004, 23:24

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove