Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    S8300,N81 8GB & E66,Visor
    Operater
    T-mobile & Tele 2
    Postova
    316
    Bodovi
    12.915
    Nivo
    27
    Bodovi: 12.915, Nivo: 27
    Bodovi: 12.915, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Kaj mislis na kojem OS-u?
    Symbian

  2. #2
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    SeSvEtE
    Mobitel
    BB 8310,U900 Soul
    Operater
    VIP
    Godina
    34
    Postova
    500
    Bodovi
    6.958
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.958, Nivo: 19
    Bodovi: 6.958, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao El Tompa Pregledaj post
    Kaj mislis na kojem OS-u?
    Symbian
    zanimljivo,makar mi se chini nemoguche...
    Nokia-5110.3310.3510.6070.6230.6260.6230i.6280.8910.8310 ..Motorola-v3.v3i.k1..LG-ke800..Samsung-s5230.d600.e900.u600.u900.i900 Omnia..HTC-Wilidfire..Ericsson-a1018s.t29s.. SonyEricsson-t310.v610.s500.k750.j300..BlackBerry-8310 Curve..Siemens-S65


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Promjena poklopca kamere na N70...
    By irmascher in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 10-03-2007, 17:07
  2. Program za izradu tema
    By marq in forum Symbian S60 1st i 2nd edition
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 05-01-2007, 06:11
  3. Dobar program za lan
    By .:SlayeR:. in forum Operacijski sustavi
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-11-2006, 19:19
  4. SlingPlayer - program za gledanje TV na PDA uređajima
    By Skyward in forum Pocket PC/PDA
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 11-04-2006, 10:32
  5. fw 36 ta c65 i java program za snimanje videa na c65
    By .:SlayeR:. in forum Siemensi X6x i X7x
    Odgovora: 17
    Posljednji post: 29-04-2005, 01:35

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove