= Citat = Izvorno postao KaKaV NeReD Pregledaj post
ja sam si za nesto vise od 4000 bodova uzeo 3x30 minuta razgovora. Ne moze se bas pricati o lopovskom poslu jer sam dobio na kucnu adresu lepezu s telefonima i objasnjenje o ukidanju Vip kluba pa sam mogao prema tomu razmisljati sto s bodovima.

vidis ja nisam dobio nikakvu obavijest o ukidanju vip cluba. nije u edu da su mi ono to aktivirali, da sam znao uzeo bih da mi smanje racun.