= Citat = Izvorno postao vjeko Pregledaj post
jel su vama iz vipa oni aktivirali vip club bodove ili ste ih vi aktivirali?
meni su nonstop slali poruke da uzmem 30min mjesecno, uopce nisam odgovarao na te poruke, jer ponuda je bila prejadna. mogao sam uzet koji mob, a oni mi aktiviraju bodove, koji lopovi. no nisam ih zvao jer tako i tako cu za 2mj. kad mi istice ugovor, dobit neki mob za produljenje ugovora.
ja sam si za nesto vise od 4000 bodova uzeo 3x30 minuta razgovora. Ne moze se bas pricati o lopovskom poslu jer sam dobio na kucnu adresu lepezu s telefonima i objasnjenje o ukidanju Vip kluba pa sam mogao prema tomu razmisljati sto s bodovima.