More bit' da je onda samo do moga. Možda s njim nešto ne štima, zato sam i otvorio ovo da vidim iskusta drugih koji imaju baš taj mob. Zadovoljan sam sa svim ostalim na njemu i nebi ga mijenjao za neki drugi. Problem je u tome što mi je to poslovni mob. Ako fulam poziv gubim 2. do 3. tiuće kun pa mi baš i nije do zajebancije.