heheh akrapovica? lol
skini retrovizore, blokade, registraciju stavi dolje i miran si![]()
heheh akrapovica? lol
skini retrovizore, blokade, registraciju stavi dolje i miran si![]()
mogu voljeti samo onoga koji je po svojim osobinama dovoljno sličan meni da u njemu mogu voljeti sebe
Bookmarks