= Citat = Izvorno postao sonyck Pregledaj post
6233 ima najbolji zvuk od svih navedenih mobova i ako ti je to primarna stvar onda ga uzmi.
bolji zvuk na vanjskom zvučniku, a ostalo je na strani SE ekipe, pogotovo W modela.

daleko od toga da 6233 nije odličan mobač, ali ipak jedan SE bolje odgovara postavljenim zahtjevima (autofocus, kvalitetniji zvuk na slušalicama)