Jeftin? Pa jedino moze citati email i surfati po netu, i nije bas nesto previse
Jeftin? Pa jedino moze citati email i surfati po netu, i nije bas nesto previse
Kad bi tako bilo onda bi to bilo obično sranje. Možeš pregledavati, editirati i kreirati office dokumente, a to puno ljudi koristi, sinkronizirati sa smartphoneom, raditi backup, pregledavati slike, video, slušati mjuzu itd... nije baš da ne može ništa. Iako bi radije uzeo I-book, ali vidjet ćemo još komentare korisnika, pa ću tek tada odlučiti....
Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.
Bookmarks