Pa gle do sad sam ti koristio vecinom W.M. mobitele, osim S60 Nokijinih modela koji su mi vecinom bili second mob (7650 i 6600), sada sam kompletno na Nokia modelima, main mi je N9500 a second mi je N6600 i ne osjecam se zakinuto! Koliko sam nasao programa, korisnih stvari iz N9500 mogu reci i vise nego za W.M. mobitele.E da i nema onih poznatih windows musica (brejkanje itd..) tako da je puno stabilniji. Eto ovaj put cak uvidjam prednost pred W.M. Prije sam mislio da ce mi biti lakse raditi sa pdf, excel i word dokumentima u w.m. modelima no i N9500 obavlja ih i brze..


Odgovori uz citat
Bookmarks