= Citat = Izvorno postao Slide Pregledaj post
A ne bi li bilo pametnije prodati tu prdekalicu i kupiti neki runnera od 200 ccm?
Ovako ces ulupati hrpu love u rupu bez dna da bi dobio preformanse slicne najobicnijem VXR-u..
sa 17 mogu polagat za auto a kad polozim dobit cu golfa 4 tak da mi skuter treba samo... ...tuning skutera ce bit za rodendan , sam si nebi ni auspuh kupio jer mi pare trebaju za druge stvari
_________________________________

jel treba mijenjat jos nesta zbog novog auspuha

_________________________________

e jel mi moze neko jos slozit cijene kit-a,blokade na daljinski,auspuha i ostalog sta ide uz kit tak da znam kolko para ce mi trebat pa onda uzmem sve odjednom