A bas su zrtve. Dobra fora, sad znam sto cu radit na satu.
Zadar je najbolji, Zadar je slavan....!
Izvorno postao repy A bas su zrtve. Dobra fora, sad znam sto cu radit na satu. samo nemoj se smijat i privlacit pozornost na sebe,ne daj nikome link i nemoj nikome rec kak se program zove jer neces bit jedini haker
Pravila foruma
Bookmarks