na SE je moguce kak sam gore napiso ,ovaj program koji sam gore uploadao sluzi za provaljivanje u SE,mozes ga instalirat na bilo koji mob ali provaljivat samo u SE , na SE je moguce bez pristanka vlasnika
Dobro, ja koristim Nokije, ali nije fer za vlasnike SE. Čovjek kupi npr. k800i i može mu bilo tko hackirati podatke s moba. Bezveze.
Bookmarks