Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 135

Hybrid View

  1. #1
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    VeteranOverdriveSocial50000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Mobitel
    SE K550i, Nokia 3310
    Operater
    091, 095
    Godina
    45
    Postova
    5.339
    Bodovi
    73.835
    Nivo
    66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Bodovi: 73.835, Nivo: 66
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    18 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Most Wanted Pregledaj post
    na SE je moguce kak sam gore napiso ,ovaj program koji sam gore uploadao sluzi za provaljivanje u SE,mozes ga instalirat na bilo koji mob ali provaljivat samo u SE ,
    na SE je moguce bez pristanka vlasnika
    Dobro, ja koristim Nokije, ali nije fer za vlasnike SE. Čovjek kupi npr. k800i i može mu bilo tko hackirati podatke s moba. Bezveze.
    Sredili su mi Nokiju "po propisu"-
    U Mobisu!

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Kutina
    Mobitel
    Trenutno X1 5130xm
    Operater
    BonBon Vip
    Godina
    35
    Postova
    1.416
    Bodovi
    9.429
    Nivo
    23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Bodovi: 9.429, Nivo: 23
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Talking

    = Citat = Izvorno postao Moby Pregledaj post
    Dobro, ja koristim Nokije, ali nije fer za vlasnike SE. Čovjek kupi npr. k800i i može mu bilo tko hackirati podatke s moba. Bezveze.
    ne moze,sad cu ti ja objasnit kak ja to radim

    malo OT al ...

    1. nadem zrtvu
    2. trazim mob (kao : kak zakon mob imas daj da vidim)
    3. onda dodam svoj mob u ''moji urđaji'' na zrtvinom mobu i stavim da meni uvijek dopusti vezu (kad to namjestis zrtva nece znat da mu/joj prpas po mobu jer mob ce dopustit vezu bez obavijesti)
    4. nadam se da ce ostavit ukljucen blutut pod satom
    5. sa gore navedenim programom skeniram...
    6. upadam u mob
    7. pojacam zvuk do kraja i pokrenem mp3 player
    8. u razredu je tisina i odjenom nesta zasvira
    9. zrtva kaze ''profesorice neda se ugasit'' i zrtva odma vadi bateriju jer zbunjen/a ne zna sta ce,staje mobu
    10. profa dolazi do zrtve
    11. sami zamislite kraj hahahahahhahaha


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. Mobitel kao modem??
    By doggy in forum Mobilni Pristup Internetu
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 03-11-2007, 21:01
  2. Najbolji drugi mobitel
    By dorian_gray in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 45
    Posljednji post: 09-05-2007, 17:44
  3. Kako kupovati rabljeni mobitel
    By kinfa in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 25-02-2007, 12:16
  4. BS EL71 vs. K750i ili drugi mobitel
    By Tommek in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 38
    Posljednji post: 09-11-2006, 23:21
  5. T100 vs C55
    By vrag in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 47
    Posljednji post: 17-01-2003, 15:28

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove