Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 98

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience PointsOverdrive

    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Gazimagusa - Agios Sergios
    Mobitel
    SE K700i SIEMENS SL55
    Operater
    T-Mobile, Tele 2
    Godina
    52
    Postova
    2.037
    Bodovi
    26.968
    Nivo
    40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Bodovi: 26.968, Nivo: 40
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    I po meni....jednostavno veliki promasaj.Definitvo je bolja opcija Tele2
    Tko rano rani, zajebo je pjetla

  2. #2
    Super-forumaš Postignuća:
    Veteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Nov 2002
    Mobitel
    iPhone 6 plus 64Gb
    Operater
    Bonbon
    Postova
    1.254
    Bodovi
    32.715
    Nivo
    44
    Bodovi: 32.715, Nivo: 44
    Bodovi: 32.715, Nivo: 44
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao RAUL Pregledaj post
    I po meni....jednostavno veliki promasaj.Definitvo je bolja opcija Tele2
    Po cemu je bolja opcija tele2?
    Koliko sam ja skuzio iz oglasa iz novina, sve je isto samo ovi imaju lipu jeftinije.
    --
    . [Lejzermaster]

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran100 Experience Points5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Lumia 640 LTE
    Operater
    TELE2
    Postova
    202
    Bodovi
    7.502
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Lejzermaster Pregledaj post
    Po cemu je bolja opcija tele2?
    Koliko sam ja skuzio iz oglasa iz novina, sve je isto samo ovi imaju lipu jeftinije.
    Po čemu je onda bolja opcija VIP ili T-Mobile ili Tele2? Ajmo svi na Tomato.

    Ah taj Tomato: antipatični VIP-ov stroj za ometanje konkurencije, stroj koji ne služi ničemu osim tomu i koji ne nudi nikakve usluge osim poziva i SMS-a. Totalno je transparentno da Tomato igra mizernu ulogu u VIP-ovoj zaradi.

    Treba podržati operatera koji će u konačnici biti isti kao i prva dva (barem ga na to veže koncesijski ugovor). Ne, ja ne radim za Tele2 i nemam veze s njima.

  4. #4
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Mobitel
    5800XM/HP iPAQ910/Centro
    Operater
    T-Mobile
    Postova
    530
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Toninjo Pregledaj post
    Po čemu je onda bolja opcija VIP ili T-Mobile ili Tele2? Ajmo svi na Tomato.

    Ah taj Tomato: antipatični VIP-ov stroj za ometanje konkurencije, stroj koji ne služi ničemu osim tomu i koji ne nudi nikakve usluge osim poziva i SMS-a. Totalno je transparentno da Tomato igra mizernu ulogu u VIP-ovoj zaradi.

    Treba podržati operatera koji će u konačnici biti isti kao i prva dva (barem ga na to veže koncesijski ugovor). Ne, ja ne radim za Tele2 i nemam veze s njima.
    Bolji je jer možeš ga koristiti i u roamngu i to vrlo povoljno, primiti mms ako ti neko nešto pošalje, možeš preći na preplatu ako želiš neki cool mobitel, pa i ponovo se vratiti na prepaid nakon ugovora.... Mislim da to uopće nije diskutabilno, tomato nikada ne bi uzeo jer je ograničen.
    Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran100 Experience Points5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jul 2006
    Mobitel
    Lumia 640 LTE
    Operater
    TELE2
    Postova
    202
    Bodovi
    7.502
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Bodovi: 7.502, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Ukupna aktivnost: 8,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao speedcats Pregledaj post
    Bolji je jer možeš ga koristiti i u roamngu i to vrlo povoljno, primiti mms ako ti neko nešto pošalje, možeš preći na preplatu ako želiš neki cool mobitel, pa i ponovo se vratiti na prepaid nakon ugovora.... Mislim da to uopće nije diskutabilno, tomato nikada ne bi uzeo jer je ograničen.
    To i kažem. A ono "ajmo svi na Tomato" je bilo, naravno, ironično. Po meni, Tele2 treba uspoređivati s VIP-om i T-Mobile-om, dok Tomato kruži kao mini-satelit oko ovih planeta.

  6. #6
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Nokia N80
    Operater
    VIPme
    Godina
    43
    Postova
    3.568
    Bodovi
    20.858
    Nivo
    35
    Bodovi: 20.858, Nivo: 35
    Bodovi: 20.858, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Lejzermaster Pregledaj post
    Po cemu je bolja opcija tele2?
    Koliko sam ja skuzio iz oglasa iz novina, sve je isto samo ovi imaju lipu jeftinije.
    bolje je tomato. jeftiniji lipu
    Zadnji uredio khideg : 24-05-2007 u 15:52

  7. #7
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao khideg Pregledaj post
    bolje je tomato. ne moras svaki mjesec nadoplaticati bon od 50kn da ti vrijedi jeftina tarifa, ne moras iamti uspostavu poziva...itd...
    Ima uspostave poziva i moraš nadoplaćivati svaki mjesec 50kn. A kaj je najgore, na početku im je obračunska jedinica minuta tak da ti za recimo 15 sek poziva odma uzmu 73 lipe.

  8. #8
    Faca Cafe Mobil foruma Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2004
    Lokacija
    Osijek
    Mobitel
    Nokia N80
    Operater
    VIPme
    Godina
    43
    Postova
    3.568
    Bodovi
    20.858
    Nivo
    35
    Bodovi: 20.858, Nivo: 35
    Bodovi: 20.858, Nivo: 35
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ojpi Pregledaj post
    Ima uspostave poziva i moraš nadoplaćivati svaki mjesec 50kn. A kaj je najgore, na početku im je obračunska jedinica minuta tak da ti za recimo 15 sek poziva odma uzmu 73 lipe.
    da skuzio sam sad tek. al pocetna obracunska je 30 sek.

  9. #9
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao khideg Pregledaj post
    da skuzio sam sad tek. al pocetna obracunska je 30 sek.
    Sad ćeš skužiti i to da nije 30 sek.
    "prva obračunska jedinica je 60 sekundi, a svaka sljedeća samo 1 sekunda!"
    I naravno, akcija je ograničena do 31.8., dok knock-out nije.

  10. #10
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Mobitel
    LG G2
    Operater
    TELE2 Smart bon
    Godina
    41
    Postova
    1.738
    Bodovi
    18.708
    Nivo
    33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Bodovi: 18.708, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao khideg Pregledaj post
    bolje je tomato. jeftiniji lipu


 
Zatvorena tema

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove