I po meni....jednostavno veliki promasaj.Definitvo je bolja opcija Tele2
I po meni....jednostavno veliki promasaj.Definitvo je bolja opcija Tele2
Tko rano rani, zajebo je pjetla
Po čemu je onda bolja opcija VIP ili T-Mobile ili Tele2? Ajmo svi na Tomato.
Ah taj Tomato: antipatični VIP-ov stroj za ometanje konkurencije, stroj koji ne služi ničemu osim tomu i koji ne nudi nikakve usluge osim poziva i SMS-a. Totalno je transparentno da Tomato igra mizernu ulogu u VIP-ovoj zaradi.
Treba podržati operatera koji će u konačnici biti isti kao i prva dva (barem ga na to veže koncesijski ugovor). Ne, ja ne radim za Tele2 i nemam veze s njima.
Bolji je jer možeš ga koristiti i u roamngu i to vrlo povoljno, primiti mms ako ti neko nešto pošalje, možeš preći na preplatu ako želiš neki cool mobitel, pa i ponovo se vratiti na prepaid nakon ugovora.... Mislim da to uopće nije diskutabilno, tomato nikada ne bi uzeo jer je ograničen.
Nokia 3300 >SE T300 >3650 >N-gage > p800 >Trēo 600 > MDA Compact > MDA Compact 2 > Palm Treo 650 > E61i >BlackBerry 8300 Curve>Palm Trēo 680 /Nokia E71/Palm Centro>HP iPAQ 910c, Nokia 5800 XM, Palm Centro.
Bookmarks