Ja nemam nikakvih problema pa vi kupujte na crno
Ja nemam nikakvih problema pa vi kupujte na crno
mobitel je iz hg spota![]()
Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way
evo primjetila sam jos nesto kod SE mobitela.... namjesten je na hrv... i k550 i w300 koji imam i koji cim se upali, ako hocu u imenik, pise "otvaranje informacija o klontaktu", misla sam da je to neka "zabuna" na w300 ali sad i na ovom drogom SE koji imam, vidim nije slucajnost. jel i drugima to tako?![]()
Behind Every Bitch Is A Man That Made Her That Way
Bookmarks