joj ljudi moji sto da vam kazem, zivciram se bezveze kad neki tulipan kaze da bi trebao kupiti slusalice il jos gore adapter za doticni mob.![]()
![]()
dakle ovako da vam objasnim:
1. nabavite limilicu.
2. otvorite orginalne slusalice i s lemiicom odlemite zice, te maknite orginalne sluske.
3.kupite si koje god zelite slusalice, bilo koje marke, preporucujem sony slusalice(60-90kn -duplo jeftinije od orginalnih i puno,puno kvalitetnije)
4.otvorite ih, i napravite radnju iz tocke ''2.''
5.provucite orginalnu zicu od moba kroz ''sony'' slusalice te ih zalemite.
6.dobivate zvuk kvalitetan i cist,kao i na ''mp3 playeru''.
ako tko zeli, mogu mu ja to napraviti. 100kn + vase slusalice.
-ako vas se naruci vas 10, svatko onda placa po 50kn.




Odgovori uz citat
tomato: : !! da te podsjetim standardne zice nisu ''crvena i zelena'', vec ''crvena i crna(bijela)'' .... slusaj biseru nemoj se pametit. evo ovako da ti kazem zelenu i bakrenu zicu spojis ( nije bitno + il - )i to je to. btw idu mi na k ljudi, koji tvrde suprotno.. lijepo kazes da se moze zalemit, a on te napadne
bolje nemoj lemiti da te nebi struja spekla

Bookmarks