naravno da se može napraviti backup...

sigurno si dobio cd s PCsuitom kojeg instaliraš i u njemu imaš sve potrebno za backup...

e sad, ja mislim da ti to neće upaliti, ali možeš probati..

također, aplikacije NE moraš tražiti, imaš ih za skinuti čak i s nokijine stranice...

a ako si želio biti gotovan, imati sve instalirano i ništa ne raditi sa svojim mobitelom, Symbian nije za tebe!!!