naravno da se može napraviti backup...
sigurno si dobio cd s PCsuitom kojeg instaliraš i u njemu imaš sve potrebno za backup...
e sad, ja mislim da ti to neće upaliti, ali možeš probati..
također, aplikacije NE moraš tražiti, imaš ih za skinuti čak i s nokijine stranice...
a ako si želio biti gotovan, imati sve instalirano i ništa ne raditi sa svojim mobitelom, Symbian nije za tebe!!!![]()


Odgovori uz citat
Bookmarks