Jucer mi neko pozvoni.. Ja otovrim vrta, i veli mi lik mi smo iz nneceg za telekomunikacije i provodiom smanjenje obracunske jednice na sekundu. Pitam za koju firmu, veli on za telekomunikacije. Koje?
Zbunjen pogled. Za T-Com. Reko, nema Tekoma vise ovdje. Sam je nes promrlajl i otisao.
A jos je nes drobio, al nisam ga uspio shvatiti ni uz najbolju volju, pa ako netko zna o cem se radi? Bas sam znatizeljan
Bookmarks