Stara mu otvorila, on kaže da je došao prebaciti obračunsku jedinicu sa minute na sekundu.. Stara mu rekla da je na Optimi, on kaže 'a ok, i jeste zadovoljni' (valjda uslugom

). Ona mu kaže 'da, da' i odzdravi.
Što je ovo, koje su to fore oko prebacivanja obr. jedinice i da li se radi o nekoj podvali? Pretpostavljam da je frajer iz T-Coma (ako uopće i je)...
Bookmarks