Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 29

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    u bunji
    Mobitel
    z400
    Operater
    vip,tele2
    Postova
    31
    Bodovi
    7.489
    Nivo
    20
    Bodovi: 7.489, Nivo: 20
    Bodovi: 7.489, Nivo: 20
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao XLR8R Pregledaj post
    Stara mu otvorila, on kaže da je došao prebaciti obračunsku jedinicu sa minute na sekundu.. Stara mu rekla da je na Optimi, on kaže 'a ok, i jeste zadovoljni' (valjda uslugom ). Ona mu kaže 'da, da' i odzdravi.

    Što je ovo, koje su to fore oko prebacivanja obr. jedinice i da li se radi o nekoj podvali? Pretpostavljam da je frajer iz T-Coma (ako uopće i je)...
    Zovi policiju pa ko bio bio, pa neka njima mjenja u prdekani . To će ti najprije biti
    neka lopužina!

  2. #2
    Forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points

    Datum registracije
    Mar 2007
    Mobitel
    6233, V3
    Operater
    TELE2, t-mobile
    Postova
    47
    Bodovi
    4.369
    Nivo
    15
    Bodovi: 4.369, Nivo: 15
    Bodovi: 4.369, Nivo: 15
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao đumba Pregledaj post
    Zovi policiju pa ko bio bio, pa neka njima mjenja u prdekani . To će ti najprije biti
    neka lopužina!
    Dobro da nije tražio i kleme za akumulator..Meni se isto čini da neka lopina provjerava dal ima kog doma..


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove