a kak 7 žica čovjeće kad je 2 žice za lijevu.desnu slušku i mikrofon tj sveukupno bi trebalo bit 6 žica
a kak 7 žica čovjeće kad je 2 žice za lijevu.desnu slušku i mikrofon tj sveukupno bi trebalo bit 6 žica
|\/|0T0r0La
A ****** misa valjda znam brojit, neznam kak samsung to ima, No nema veze!
Razmislio malo i zaključio da uopce netrebam mikrofon, tj da ga ne koristim, pa ga necu ni spajat!
Jel ima tko mozda gain table podesen prema originalnim stereo slušalicama za V360, ako ima molio bi da uploda! Ove samsungove su 32 ohm,pa mi je pretiho, a ja imam na svojoj V36o podešeno za 16ohm slušalice od Discmena!
Bookmarks