Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 45

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Ivanić_Grad
    Mobitel
    MOTO RAZR MAXX
    Operater
    Simpa_sam
    Godina
    35
    Postova
    763
    Bodovi
    12.090
    Nivo
    26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Bodovi: 12.090, Nivo: 26
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a kak 7 žica čovjeće kad je 2 žice za lijevu.desnu slušku i mikrofon tj sveukupno bi trebalo bit 6 žica
    |\/|0T0r0La

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Jan 2006
    Mobitel
    v360,2*V550,V3,Milestone
    Operater
    T-mobile
    Postova
    1.221
    Bodovi
    24.233
    Nivo
    37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Bodovi: 24.233, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    a kak 7 žica čovjeće kad je 2 žice za lijevu.desnu slušku i mikrofon tj sveukupno bi trebalo bit 6 žica
    A ****** misa valjda znam brojit, neznam kak samsung to ima, No nema veze!
    Razmislio malo i zaključio da uopce netrebam mikrofon, tj da ga ne koristim, pa ga necu ni spajat!
    Jel ima tko mozda gain table podesen prema originalnim stereo slušalicama za V360, ako ima molio bi da uploda! Ove samsungove su 32 ohm,pa mi je pretiho, a ja imam na svojoj V36o podešeno za 16ohm slušalice od Discmena!

  3. #3
    Faca Cafe Mobil foruma
    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Špišić Bukovica, SL.Brod
    Mobitel
    Motorola Atrix 4G
    Operater
    bonbon
    Godina
    39
    Postova
    5.494
    Bodovi
    38.840
    Nivo
    48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Bodovi: 38.840, Nivo: 48
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao night_whisper Pregledaj post
    a kak 7 žica čovjeće kad je 2 žice za lijevu.desnu slušku i mikrofon tj sveukupno bi trebalo bit 6 žica
    A zašto jednostavno ne priznaš da nisi u pravu. Lijepo ti je xianfu objasnio, a ti tupiš kontra. I ja potvrđujem da je stereo!


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. K800i slusalice i adapter na 3,5mm
    By tomios in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 57
    Posljednji post: 02-06-2008, 03:15
  2. Adapter za slušalice
    By blazzer in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 27-04-2006, 11:54
  3. AD-15 adapter za 3.5mm audio
    By mlahor in forum Nokia
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 10-04-2006, 23:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove