istina, ni 6020 nije los, al meni bi bolji izbor bio 6030, jeftiniji je malo, a posto ce sluziti kao drugi mob, nema potrebe za bilo kakvim dodatnim funkcijama...
istina, ni 6020 nije los, al meni bi bolji izbor bio 6030, jeftiniji je malo, a posto ce sluziti kao drugi mob, nema potrebe za bilo kakvim dodatnim funkcijama...
"...I kad nemas nista, imas oci za plakanje..."
Bookmarks