e900m ima slicnu touch funkciju kao i LG cokoladica i potreban je period privikavanja.ja se npr ne bi mogao priviknuti.![]()
bez obzira na to e900 je jako dobar izbor.
d900 je bolji,ali je i skuplji za tu razliku u "kvaliteti".
e900m ima slicnu touch funkciju kao i LG cokoladica i potreban je period privikavanja.ja se npr ne bi mogao priviknuti.![]()
bez obzira na to e900 je jako dobar izbor.
d900 je bolji,ali je i skuplji za tu razliku u "kvaliteti".
uzmi si rađe E900 ljepši je manjih dimenzija kamera je odlična, jest da D900 ima 3.0Mpx al nije neka velika razlika u slikama
...FORCA FIUME...
"...I kad nemas nista, imas oci za plakanje..."
D900 definitivno
d900 je skuplji ali ima bolju kameru i AF
pogledaj malo http://www.mobilnisvet.com/compare.php?a=1046&b=1119&c=
¸¸,ø¤°´`°¤ø,¸¸---===][XXX][===---¸¸,ø¤°´`°¤ø,¸¸
Bookmarks