ok,hvala svima!
R.I.P Dimebag Darrell Lance Abbott 1966-2004
I was best SE modding freak on cafe.mobil until now.
Bye,bye SE modding......out of here -later.
ja sam vidio
ja sam prije redovno uređivao mobitele tako. skines mu masku, lagano pobrusis vodobrusnim, malo spric-kit.a i sprej, pa lak. drzi 100 godina. tako sam ima razne sare na mobitelima i tako. je, da se ne usudim to sad s novijim mobitelom....tocnije neda mi se sad s tim bakcat. stavim koju naljepnicu i to je to.
pa nece mu nista bit. oblozi krep-trakom tamo gdje jece sprejat i to je to. fala bogu da nece sprejat dugo, nego 2-3 puta ali samo malo, da se boja uhvati, a ne da nastane lokva boje![]()
kekec_kompleks:: A ti si ka ono....luđa ekipa, a?
_ebeš ti to stvorenje koje krvari 7 dana u mjesecu pa ne crkne !
Bookmarks