Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 135

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Jul 2005
    Lokacija
    Požega
    Mobitel
    SXG75White, SX1, N95
    Operater
    095
    Postova
    588
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Moj mali SE tuning


  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Uljanik, i to gornji
    Mobitel
    W750limited edition+hpm70
    Operater
    T Mobile,
    Postova
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao RedkinG Pregledaj post
    a to je F1 edition vidio sam da ga prodaješ.

    ako nabavim sliku budem vam posto jednu super preradu.
    prednja maska od k750 srebrna s crnom tipkovnicom bočna od w800 i zadnja od w800.
    http://se-tuning.cz/images_old/bannercnn2.jpg
    http://www.se-tuning.cz/templates/iC...ges/banner.jpg

  3. #3
    Forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    Nokia 6233, 5200
    Operater
    T-mobile, Tele2
    Postova
    37
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao CandyMAN Pregledaj post
    a to je F1 edition vidio sam da ga prodaješ.

    ako nabavim sliku budem vam posto jednu super preradu.
    prednja maska od k750 srebrna s crnom tipkovnicom bočna od w800 i zadnja od w800.
    http://se-tuning.cz/images_old/bannercnn2.jpg
    http://www.se-tuning.cz/templates/iC...ges/banner.jpg
    Jebene slike si posto, baš se sve vidi, uostalom druga je normalna bez ikakve prerade. Ti si moj idol.

  4. #4
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Uljanik, i to gornji
    Mobitel
    W750limited edition+hpm70
    Operater
    T Mobile,
    Postova
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    a negdje sam vidio kompletno neznam točno gdje.
    kad nađem stavim

  5. #5
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    k850i
    Operater
    TELE2
    Godina
    33
    Postova
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    kako bolesno

  6. #6
    Super-forumaš Postignuća:
    VeteranVeteran25000 Experience Points

    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Đakovo
    Mobitel
    SE W890i
    Operater
    BonBon
    Godina
    40
    Postova
    1.492
    Bodovi
    35.149
    Nivo
    45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Bodovi: 35.149, Nivo: 45
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ja bi svoj stari se f500 malo dotjero ali neznam cime da ga obojam a da lici na nesto...pa ako neko ima kakvu ideju neka kaze..

  7. #7
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Uljanik, i to gornji
    Mobitel
    W750limited edition+hpm70
    Operater
    T Mobile,
    Postova
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pero1985 Pregledaj post
    ja bi svoj stari se f500 malo dotjero ali neznam cime da ga obojam a da lici na nesto...pa ako neko ima kakvu ideju neka kaze..
    ljepo lagano skineš masku, i izoliraš ekran . nekakva ljepljiuva traka. i napraviš si pomoču ljepljive trake neku šablonu npr ako hočeš ofarbati samo jenu crtu bijelo a octtak crveno pa da ti mob izgleda ko viper.
    i ka dfarbaš npr tu biljelu crtu onda osušiš i onda izoliraš ofarbani dio i kreneš dalje s farbanjem.

  8. #8
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    ..:: Zagreb ::..
    Mobitel
    ..:: Sony ::..
    Postova
    689
    Bodovi
    11.510
    Nivo
    25
    Bodovi: 11.510, Nivo: 25
    Bodovi: 11.510, Nivo: 25
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao pero1985 Pregledaj post
    ja bi svoj stari se f500 malo dotjero ali neznam cime da ga obojam a da lici na nesto...pa ako neko ima kakvu ideju neka kaze..
    Eto ja bi npr za početka ga rastavio, očistio pa bi nakon toga promjenio ledice koje su na njemu naranđaste i stavio bi plave kakva je i boje tipkovnica. A za lakiranje moraš si sam boje odrediti i biti pažljiv s time. Ja sam to par puta radio na jednoj nokii i sve je to relativno, jednom ispadne super a drugi puta bezvez i tak. Najprije isprobaj neku kombinaciju boja u photoshopu i ako ti se svidi onda lakiraj. To ti je moj savjet.

  9. #9
    Super-forumaš Postignuća:
    SocialYour first GroupVeteranTagger Second Class10000 Experience Points

    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb/Karlovac
    Mobitel
    iPhone 11 Pro
    Operater
    Hrvatski Telekom
    Postova
    1.000
    Bodovi
    19.453
    Nivo
    33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Bodovi: 19.453, Nivo: 33
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Ja imam još dvije prerade, stavit ću ih na net uskoro, a palo mi je na pamet još nekoliko prerada.
    1. Na W800 postaviti prednju masku od K750 i zadnju od W810
    2. Na W800 staviti srednju i zadnju od W810, ali bijelog
    3. Na K750 staviti onaj naprijed dio što neki bruse lakiran u bijelo i zadnju masku od W800.

    EDIT:
    evo i tuning od k530

    http://www.mobilmagazine.com/Article...3/back_470.jpg

    EDIT 2:
    LuKaAa pa to je bilo onaj dan kad sam prvi put pokazao W200... idući put nemoj govoriti da ti kradem mob... A pazi malo moje mobove...

    EDIT 3:
    Evo našao na netu neki K750 crveno-crni mob je predobar... Prednja i zadnja od K750, ali crveni, srednja od W810, joystick od W800, ogledalce kamere od W810 i poklopac kamere crni... Meni je mob predobar i malo me podsjeća na moj K610.






    EDIT 4: Evo slike srebrnog K750 s srednjom od W700 i joystickom od W800.

    Meni bi mob bio bolji da ima narandžastu tipkovnicu.
    Zadnji uredio .:TailS:. : 24-06-2008 u 13:51

  10. #10
    Hardcore forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Ivanec
    Mobitel
    SE K770,K800,C905
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    35
    Postova
    658
    Bodovi
    6.489
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Bodovi: 6.489, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao krac22 Pregledaj post
    drugi put prvo malo bolje pogledaj jer to nije k530 nego standardni G502
    "Neznaš ti kaj je to rock'n'roll mužika
    To nije sad vu trendu"


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Download Uputstava za sve mobitele
    By Downloader in forum Općenito
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 01-11-2009, 14:27
  2. Sony Ericsson novosti
    By KaKaV NeReD in forum Sony Ericsson
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 10-03-2003, 23:45

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove