a to je F1 edition vidio sam da ga prodaješ.
ako nabavim sliku budem vam posto jednu super preradu.
prednja maska od k750 srebrna s crnom tipkovnicom bočna od w800 i zadnja od w800.
http://se-tuning.cz/images_old/bannercnn2.jpg
http://www.se-tuning.cz/templates/iC...ges/banner.jpg
a negdje sam vidio kompletno neznam točno gdje.
kad nađem stavim
kako bolesno
![]()
ja bi svoj stari se f500 malo dotjero ali neznam cime da ga obojam a da lici na nesto...pa ako neko ima kakvu ideju neka kaze..
ljepo lagano skineš masku, i izoliraš ekran . nekakva ljepljiuva traka. i napraviš si pomoču ljepljive trake neku šablonu npr ako hočeš ofarbati samo jenu crtu bijelo a octtak crveno pa da ti mob izgleda ko viper.
i ka dfarbaš npr tu biljelu crtu onda osušiš i onda izoliraš ofarbani dio i kreneš dalje s farbanjem.
Eto ja bi npr za početka ga rastavio, očistio pa bi nakon toga promjenio ledice koje su na njemu naranđaste i stavio bi plave kakva je i boje tipkovnica. A za lakiranje moraš si sam boje odrediti i biti pažljiv s time. Ja sam to par puta radio na jednoj nokii i sve je to relativno, jednom ispadne super a drugi puta bezvez i tak. Najprije isprobaj neku kombinaciju boja u photoshopu i ako ti se svidi onda lakiraj. To ti je moj savjet.
Ja imam još dvije prerade, stavit ću ih na net uskoro, a palo mi je na pamet još nekoliko prerada.
1. Na W800 postaviti prednju masku od K750 i zadnju od W810
2. Na W800 staviti srednju i zadnju od W810, ali bijelog
3. Na K750 staviti onaj naprijed dio što neki bruse lakiran u bijelo i zadnju masku od W800.
EDIT:
evo i tuning od k530![]()
http://www.mobilmagazine.com/Article...3/back_470.jpg
EDIT 2:
LuKaAa pa to je bilo onaj dan kad sam prvi put pokazao W200... idući put nemoj govoriti da ti kradem mob... A pazi malo moje mobove...
EDIT 3:
Evo našao na netu neki K750 crveno-crni mob je predobar... Prednja i zadnja od K750, ali crveni, srednja od W810, joystick od W800, ogledalce kamere od W810 i poklopac kamere crni... Meni je mob predobar i malo me podsjeća na moj K610.
EDIT 4: Evo slike srebrnog K750 s srednjom od W700 i joystickom od W800.
Meni bi mob bio bolji da ima narandžastu tipkovnicu.
Zadnji uredio .:TailS:. : 24-06-2008 u 13:51
Bookmarks