Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 36

Hybrid View

  1. #1
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    N80 IE
    Operater
    vip
    Postova
    227
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao Drug Mile Pregledaj post
    Da, ali kod mene neke aplikacije i kad ih ugasiš ponovo se pokušavaju konektirat. Npr. Windows live messenger. Nekad i bez ikakvog suvislog razloga, i ****** onda ne preostaje ništa drugo nego soft reset.
    pa kaj naši nemajju soft reset ?
    trenutno mi spb pokauje da je vrijeme sunčano
    DUKE II CMGSN

  2. #2
    Pravi forumaš
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagorje ljepo zeleno
    Mobitel
    mda compact
    Operater
    T-mobile
    Godina
    36
    Postova
    132
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ljevi Pregledaj post
    pa kaj naši nemajju soft reset ?
    trenutno mi spb pokauje da je vrijeme sunčano
    imaju, svi pda-i imaju soft reset


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. Mobitel sa - i mode
    By Beta in forum Ostali proizvođači
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 28-04-2004, 13:53
  2. novi UMTS mobitel
    By 3aTmr in forum Siemens - Ostalo
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-10-2003, 19:13
  3. Opišite svoj mobitel
    By tratincica in forum Mobil Internet c@fé
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 15-08-2003, 20:44
  4. novi MMS sw na VIP-u
    By KaKaV NeReD in forum Općenito
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 04-08-2002, 19:00

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove