Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 87

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran1000 Experience Points3 months registered

    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Zgb
    Mobitel
    LG KG800,BS C81
    Operater
    Cronet,TELE2
    Godina
    38
    Postova
    71
    Bodovi
    4.677
    Nivo
    16
    Bodovi: 4.677, Nivo: 16
    Bodovi: 4.677, Nivo: 16
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Pitanj: kad se stavi novi software na C81 jel se makne oznaka za bljeskalicu kad ides slikat,jer kad ju sad ukljucis onda nemres slikat,to je vjerojatno software za vise mobitela,koji imaju bljeskalicu
    Per@

  2. #2
    Hardcore forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    HTC One
    Operater
    Tele2
    Godina
    35
    Postova
    507
    Bodovi
    8.726
    Nivo
    22
    Bodovi: 8.726, Nivo: 22
    Bodovi: 8.726, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Ukupna aktivnost: 10,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao abez Pregledaj post
    Pitanj: kad se stavi novi software na C81 jel se makne oznaka za bljeskalicu kad ides slikat,jer kad ju sad ukljucis onda nemres slikat,to je vjerojatno software za vise mobitela,koji imaju bljeskalicu
    Mali OT, ali evo. Da, novom verzijom Software-a se makne ta opcija. Ona je tu (u starom Software-u) zato što je Software od C81 preuzet od S75 koji podržava bljeskalicu, pa su je valjda zaboravili uklonit.


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove