meni je danas sestricna u optimumu kupila m2 od 1gb za 298kn sandisk. nemoze jeftinije...
----------Sony Ericsson----------
Izvorno postao pero1985 meni je danas sestricna u optimumu kupila m2 od 1gb za 298kn sandisk. nemoze jeftinije... može, ebay
Izvorno postao pero1985 meni je danas sestricna u optimumu kupila m2 od 1gb za 298kn sandisk. nemoze jeftinije... može, može. orginal Sony 250kn
Izvorno postao kita33 može, može. orginal Sony 250kn a di to????????
Pravila foruma
Bookmarks