= Citat = Izvorno postao balkanac Pregledaj post
I jel netko probao da li ide vip-ov SIM u Tomato mobove? Na ljeto idem na bauštelu pa baš razmišljam da li uzeti neki stariji "malo jači" telefon ili neki novi jeftinjak u Tomatu,pošto će vjerojatno biti izložen padovima i sl. Ova Nokia bi bila super,izgleda otporno
100% ide vipov sim u tomato mobitele. Zapamtite da tomato nije virtualni operater te su tomato mobovi zapravo zaključani na vip mrežu.