= Citat = Izvorno postao dorian_gray Pregledaj post
Je, moguce je ... Potrazi u symbian podforumu nesto o spajanju N70 na net preko plavozuba... Isti princip bi i tebi trebao raditi...
nazalost nista nisam nasao

ako netko zna molim da da link!

Puno hvala!

Vanja