Izvorno postao dorian_gray Je, moguce je ... Potrazi u symbian podforumu nesto o spajanju N70 na net preko plavozuba... Isti princip bi i tebi trebao raditi... nazalost nista nisam nasao ako netko zna molim da da link! Puno hvala! Vanja
Life's a bitch...and then u die 8)
Pravila foruma
Bookmarks