Ah nije puno ali čovjeka veseli...čekaju se druge ponude, kao što je Amisova Kaže mi za tri mjeseca...
Tko se ljuti, uvalim mu kruti...
Izvorno postao T-Maca ...Kaže mi za tri mjeseca... Kazalo i meni... Taman kad sam već potpisao ugovor na 12 mj. i sve sredio, zove teta iz Optime i priča mi kako su u mogućnosti ponuditi mi OptiDSL Tih tri mjeseca nemojte uzeti za ozbiljno
♕ Keep calm and fastboot oem unlock. ♕
Pravila foruma
Bookmarks