A čuj čim su počele te megapikselne kamere na mobitelima odamah su se raširile a sada skoro da i nema mobitela u prodaji bez megapiksela a to znaci da ako se je to tako bzo rasirilo vjerojatno ce i videopozivi a tek kada po pozivu smanje cijene na to.................
Inače ljudi možete mi još reći što je to BLUETOOTH STEREO (A2DP)?????
Za što se to koristi???????


Odgovori uz citat


Bookmarks