Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    Veteran5000 Experience Points

    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    u svemiru
    Mobitel
    V630@W660
    Operater
    VIP
    Godina
    34
    Postova
    146
    Bodovi
    6.495
    Nivo
    19
    Bodovi: 6.495, Nivo: 19
    Bodovi: 6.495, Nivo: 19
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Ukupna aktivnost: 1,0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    A čuj čim su počele te megapikselne kamere na mobitelima odamah su se raširile a sada skoro da i nema mobitela u prodaji bez megapiksela a to znaci da ako se je to tako bzo rasirilo vjerojatno ce i videopozivi a tek kada po pozivu smanje cijene na to.................

    Inače ljudi možete mi još reći što je to BLUETOOTH STEREO (A2DP)?????
    Za što se to koristi???????
    Zadnji uredio marko67 : 19-02-2007 u 19:40

  2. #2
    mod_se Postignuća:
    SocialVeteran25000 Experience PointsOverdrive
    Nagrade:
    Discussion Ender

    Datum registracije
    Dec 2004
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    7.661
    Bodovi
    36.153
    Nivo
    46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Bodovi: 36.153, Nivo: 46
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao marko67 Pregledaj post
    A čuj čim su počele te megapikselne kamere na mobitelima odamah su se raširile a sada skoro da i nema mobitela u prodaji bez megapiksela a to znaci da ako se je to tako bzo rasirilo vjerojatno ce i videopozivi a tek kada po pozivu smanje cijene na to.................
    Ne bih se bas kladio. Videopozivi postoje vec prilicno vremena (samo ne na mobitelima), pa ih nitko ne koristi. Ljudi su skuzili da zapravo ne zele da ih se gleda dok pricaju. Ono, netko te nazove, a ti prije nego odgovoris moras pospremiti stan, da ne bi covjek slucajno vidio da zivis u svinjcu.

    = Citat = Izvorno postao marko67 Pregledaj post
    Inače ljudi možete mi još reći što je to BLUETOOTH STEREO (A2DP)?????
    Za što se to koristi???????
    http://en.wikipedia.org/wiki/A2DP. Mogao si i sam potraziti.

    A2DP = Advanced Audio Distribution Profile. Bluetooth profil za streaming visokokvalitetnog zvuka. Pomocu njega mozes npr. preko BT slusalica slusati glazbu sa mobitela (naravno ako su i mobitel i slusalica A2DP kompatibilni).


 
+ Odgovori na temu

Slične teme

  1. SX1 zvuk u kvaru
    By blazzer in forum Siemens smartphone
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 28-02-2006, 22:20

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove