Isto sranje drugo pakovanje.ne znam čemu tu..izbace smeđi k800 a onda sada i k810.
Izvorno postao ivstojic Isto sranje drugo pakovanje.ne znam čemu tu..izbace smeđi k800 a onda sada i k810. Pa ista stvar sa nokiama, primjer 6280/6288...
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Pravila foruma
Bookmarks