Izvorno postao smogovac ja ne bi k800 sad samo zbog sticka,niti ću više kupiti se koji ima stick... Zasto zbog sticka, jer je skup? Pa vecina SE-a ima stick i vjerovatno ce ga imati i buduci modeli tako da ne znam u cemu je problem smog...
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Izvorno postao wildbabe Zasto zbog sticka, jer je skup? Pa vecina SE-a ima stick i vjerovatno ce ga imati i buduci modeli tako da ne znam u cemu je problem smog... joystick.......
Pravila foruma
Bookmarks