Join Today
Zatvorena tema
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Hybrid View

  1. #1
    Hardcore forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iphone 3g+ipod video 30Gb
    Operater
    Tele2
    Godina
    40
    Postova
    933
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Da kamera je bolja u mraku i u zatvorenom prostoru.Samo što se ne može uspoređivati ekran jednog samsunga i SE-a.Samsung u tome puno jači.

  2. #2
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Mobitel
    iPhone 3Gs, 4.
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    42
    Postova
    1.609
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao ivstojic Pregledaj post
    Da kamera je bolja u mraku i u zatvorenom prostoru.Samo što se ne može uspoređivati ekran jednog samsunga i SE-a.Samsung u tome puno jači.
    Ne znam sto su autori MOBIL-a onda pisali u onom testu fotica, ispada da samsungov fotic daje bolje boje i kontrast u sto ne vjerujem previse ...
    Ekran je bolji od SE-ovog, ali cekaj cekaj da sony stavi bravie u telefone za europsko trziste...
    Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!


 
Zatvorena tema

Slične teme

  1. D900 ili K800i
    By Gocbar in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 29-04-2008, 09:39
  2. d900, aplikacije
    By kustro in forum Općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 29-12-2006, 00:56
  3. D900 vs. K800 vs. N73
    By Symbeq in forum Usporedbe Modela
    Odgovora: 63
    Posljednji post: 26-09-2006, 13:27

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove