Izgleda da si krivo napravio.. Probaj ovako..

Nemoj kreirat direktorili na MMC, vec prekopiraj sve tako da ti bude MMC direktoriji ROOT na kartici, dakle.. kad udjes u direktoriji MMC da bude tako na ROOT-u na kartici.. nadam se da si shvatio..

I onda kad sve prekoprias, prekopiraj mapu, stavi crack i pokreni.. trebalo bi radit..

Netreba ti GPS reciver da bi mogao pokrenit tomtom, to podesavas tek kad startas tomtom..