Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Hybrid View

  1. #1
    Pravi forumaš Postignuća:
    31 days registered

    Datum registracije
    Dec 2004
    Postova
    105
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    ok.
    a postavke za gprs i mms si mogu sa vipove strane poslat jela tak?
    to je ona opcija start + mms ?
    mozda mi konacno 3g nakon updatea proradi :s
    hocu vidit kako rtl na mobu izgleda jos dok je besplatan
    edit: ako se mob nastavi rusit kod slikanja nakon updatea onda moram novi mob trazit jel tak? jer je onda do hardvera a ne do softa

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Varaždin-Zagreb (fax)
    Mobitel
    Nokia N73, Nokia 6300
    Operater
    T-Mobile, Vipnet
    Postova
    169
    Bodovi
    6.081
    Nivo
    18
    Bodovi: 6.081, Nivo: 18
    Bodovi: 6.081, Nivo: 18
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao MiniMe Pregledaj post
    ok.
    a postavke za gprs i mms si mogu sa vipove strane poslat jela tak?
    to je ona opcija start + mms ?
    mozda mi konacno 3g nakon updatea proradi :s
    hocu vidit kako rtl na mobu izgleda jos dok je besplatan
    edit: ako se mob nastavi rusit kod slikanja nakon updatea onda moram novi mob trazit jel tak? jer je onda do hardvera a ne do softa
    Ne mora biti da je do hardvera
    TDI macht Spass


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove