ok.
a postavke za gprs i mms si mogu sa vipove strane poslat jela tak?
to je ona opcija start + mms ?
mozda mi konacno 3g nakon updatea proradi :s
hocu vidit kako rtl na mobu izgleda jos dok je besplatan
edit: ako se mob nastavi rusit kod slikanja nakon updatea onda moram novi mob trazit jel tak? jer je onda do hardvera a ne do softa



Odgovori uz citat

Bookmarks