Imam i ja takav ali svejedno imam ono smece od boot screena kod gasenja i paljenja Vodafon Live! Steta sto nema "cisti" soft!
Imam i ja takav ali svejedno imam ono smece od boot screena kod gasenja i paljenja Vodafon Live! Steta sto nema "cisti" soft!
U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!
Očito nisi čitao ovo!http://cafe.mobil.hr/showthread.php?t=34029
U školu sam im´o ja petice sve, samo iz vladanja bogami ne!
Meni su stavili čisti soft a bila je kupljena u Vip-u, nije bilo nikakvih problema, samo sam napomenuo da zalim čisti softver.
PREDATOR
Bookmarks