Netko je vec pisao na forumu da u mobisu treba i racun i garancija..
U electromagicu treba samo garancija..
Netko je vec pisao na forumu da u mobisu treba i racun i garancija..
U electromagicu treba samo garancija..
Just like the curse, just like the stray...you feed it once and now it stays!
Bio sam par puta u Mobisu i nikada mi nisu trazili račun, samo garanciju. U EM-u isto tako.
PREDATOR
U oba servisa garancija je nuzna, racun ne. Visekratno iskustvo.
Bookmarks