Kikiriki tarifa je odlična stvar za prepaidovce dok za pretplatike i nije nešto jer moraš mjesečno trošiti 48 kn + famozna naknada od 12,50kn, a za uzvrat ne dobiješ ništa što nemaju prepaidovci! Švalerska tarifa je s druge strane OK, 85 kuna trošiš na sve mreže i poruke u Hrvatskoj...