probal sam ga preko searcha naci ( smartskey.exe ) ali ga nema nigdje.
probal sam ga preko searcha naci ( smartskey.exe ) ali ga nema nigdje.
Nemam potpisa, jer neznam kaj da napisem!:-(
Zar nije jednostavnije napravit full backup i opalit hard reset ?![]()
Bookmarks