Ja sam takoder stavljao novi firmware u mob i ostali su mi pozivi u telefonu...
To su mi napravili u electromagicu...
Zato sto u EM-u ne flashaju cijeli firmware ako bas ne treba. Tek ako se nesto zblesira kod upgradea ide kompletan flash. Osim poziva sigurno su ti ostale i slike i melodije i ostalo.
Bookmarks