Možda uopće ne možeš slati mp3-ove MMS-om,jer da možeš,onda ne bi odmah pisalo "Failed". Ako idu slike,znači nije problem u veličini poruke,nego u sadržaju. Nisam nikad pokušavao s mp3-cama,a i gledam sad u uputstva od 6280. Piše da u MMS idu amr,mid i wav,mp3 se ne spominje. Možda da pogledaš u svoja uputstva?


Odgovori uz citat
Bookmarks