je otvorio sam ga cijelog... ovakvo je stanje: upalim ga u boot mode_u -ekran bijel, flasham ga -ekran bijel, otvorim ga cijelog, pregledam sve kabele, vratim nazad -ekran bijel. Mislim da je otiša skroz flat ili je ekran![]()
je otvorio sam ga cijelog... ovakvo je stanje: upalim ga u boot mode_u -ekran bijel, flasham ga -ekran bijel, otvorim ga cijelog, pregledam sve kabele, vratim nazad -ekran bijel. Mislim da je otiša skroz flat ili je ekran![]()
Everybody’s in the place – let’s go-Prodigy.gLemon is in the water.Počivao u miru!
Bookmarks