= Citat = Izvorno postao GoGs Pregledaj post
ipak mislim da je do flasha... upali ga u boot modu i pročitaj verziju flasha. ako se digne u boot mode, onda znači da nije do ekrana i samo ga flashaj.
sam jedno pitanje...

znakovi puknutog flata je bijel ekran kod brzog otvaranja i zatvaranja moba?

jer na onoj v550 mi je nov flat.. a kod brzog otvaranja nakon zatvaranja bude mi bijel ekran..