Join Today
+ Odgovori na temu
Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Hybrid View

  1. #1
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Trogir
    Mobitel
    e66
    Operater
    505 s crtom
    Godina
    35
    Postova
    1.623
    Bodovi
    23.824
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    1. molimte nemoj pisati ch sh..... teško je za čitati zahvalaljujem na razumjevanju
    2.Meni se znalo događati to na prepaidu ali samo što su skinuli po 6 kn i ja njih nazovem i kažu a će biti vraćeno u roku od 24H a ako ih ne nazovem rođaci u 1/3 puta ne vrate..
    3.bilo je meni čudno da mi lova nestaje malo pomalo s računa....hehe znam šta je
    4.čini mi se koda kad kupim onaj paket sms-ova da zna ih zafalit Test: kupio sam 50 smsova(paket) pošaljem 35 s jednom porukom(do 160 znakova) i 10 s duplom(2 poruke u jednoj(do 320znakova)) i neostane mi niti jedna poruka dobro to je poruka više manje ali nije u redu

  2. #2
    Forumaš sa iskustvom
    Datum registracije
    Oct 2005
    Mobitel
    HTC Desire
    Operater
    sva 3
    Postova
    241
    Bodovi
    9.126
    Nivo
    22
    Bodovi: 9.126, Nivo: 22
    Bodovi: 9.126, Nivo: 22
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao OuttaControl Pregledaj post
    4.čini mi se koda kad kupim onaj paket sms-ova da zna ih zafalit Test: kupio sam 50 smsova(paket) pošaljem 35 s jednom porukom(do 160 znakova) i 10 s duplom(2 poruke u jednoj(do 320znakova)) i neostane mi niti jedna poruka dobro to je poruka više manje ali nije u redu
    Hmm, koliko ja znam, kad su u pitanju duge poruke onda nije 160 znakova za poruku, ondosno 2 poruke popunis sa nekih 306-307 znakova, a ne 320... 320 ce ti bit naplaceno kao 3 poruke!

  3. #3
    Forumaš sa iskustvom Postignuća:
    Veteran10000 Experience Points

    Datum registracije
    Apr 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Mobitel
    iPhone 6S
    Operater
    T-Mobile
    Godina
    46
    Postova
    368
    Bodovi
    12.869
    Nivo
    27
    Bodovi: 12.869, Nivo: 27
    Bodovi: 12.869, Nivo: 27
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    Navedene GPRS odgovore vezane uz SZK sam sve već čuo...

    Nemojte se dati vozati njihovom bedastim odgovorima. Stalno nešto muljaju oko tog vodafone portala i naplate. Meni su već vratili preko 50kn (doduše uvijek zbog moje a ne njihove greške), ali nešto definitivno ne valja...
    Ali problem sada je što ima dosta nelogičnosti i izvan GPRS-a s naplatom poziva...

    Zato:
    1. Provjeravajte svaki račun
    2. Nepravilnosti prijavite SZK-u i inzistirajte na objašnjenju... Ako objašnjenje nije prihvatljivo ili je generičko (nije do nas, poboljšavamo sustav itd...) tražite povrat novca i napismeno očitovanje
    3. Ne zaboravite: ima nas puno s problemima naplate - niste jedini kojima problemi idu iz mjeseca u mjesec
    4.-10. Pažljivo provjeravajte račune
    Svi smo mi u krastavcu...

  4. #4
    Super-forumaš
    Datum registracije
    Mar 2005
    Lokacija
    Trogir
    Mobitel
    e66
    Operater
    505 s crtom
    Godina
    35
    Postova
    1.623
    Bodovi
    23.824
    Nivo
    37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Bodovi: 23.824, Nivo: 37
    Ukupna aktivnost: 0%
    Ukupna aktivnost: 0%
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)
    = Citat = Izvorno postao m... Pregledaj post
    Hmm, koliko ja znam, kad su u pitanju duge poruke onda nije 160 znakova za poruku, ondosno 2 poruke popunis sa nekih 306-307 znakova, a ne 320... 320 ce ti bit naplaceno kao 3 poruke!
    to sam bezveze rekao 320 samo znam da mi je pisalo 2 poruke a usto mobitel broji 2u1 ko 2 poruke


 
+ Odgovori na temu

Bookmarks

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove