znao sam.To se događa u svakoj drugoj temi o forumima.Stalno kritike pa se onda desi svađa itd.
znao sam.To se događa u svakoj drugoj temi o forumima.Stalno kritike pa se onda desi svađa itd.
Lijenost se isplati sada a rad se isplati poslijeJel to to?
Bookmarks