Problem ti je u tome sto ti je mikrofon na mobu vjerojatno namjesten na najosjetljivije, pa tak cujes sebe samoga. Probaj to nekako smanjiti ako ima ta opcija. Meni je tako bilo na staroj 3410 kada bi mi mikrofon bio namjesten na najjace, pa sam smanjio i sve u redu bilo.


Odgovori uz citat


nemojte ga uvjeravat u suprotno jer niste ziher da ne.
svaki mob je čisti prislušni uređaj dok je god upaljen i prištekan na mrežu. uostalom postoje i mobilni uređaji kojima se isto radi i bez GSM davatelja usluga. ja isto kad napravim neku pizdariju,
imam nemiran duh pa mislim da me se možda prisluškuje.
http://www.007.com.hr

Bookmarks