da još malo zaspammam, šef je dao neki limit, pa nisam imao izbora, Note 9 je isčezao i dobio sam galaxy S10e.
a ok je mob. podsjeća na galaxy S7.. baterija bi mogla biti bolja jer se topi ko svijeća za razliku od one na pocophoneu..
da još malo zaspammam, šef je dao neki limit, pa nisam imao izbora, Note 9 je isčezao i dobio sam galaxy S10e.
a ok je mob. podsjeća na galaxy S7.. baterija bi mogla biti bolja jer se topi ko svijeća za razliku od one na pocophoneu..
Bookmarks