da još malo zaspammam, šef je dao neki limit, pa nisam imao izbora, Note 9 je isčezao i dobio sam galaxy S10e.
a ok je mob. podsjeća na galaxy S7.. baterija bi mogla biti bolja jer se topi ko svijeća za razliku od one na pocophoneu..