A koja je razlika između ovog Amazonovog i NAVIGON Europe v5.9.0? Da pokušam s tim?
A koja je razlika između ovog Amazonovog i NAVIGON Europe v5.9.0? Da pokušam s tim?
Postoji neka razlika , barem po imenu i verziji izdanja Aplikacije , na prvom postu imaš i opis ako klikneš na "Prikaži" .
Cjelo vrijeme Ti pišeš da ne radi klasični NAVIGON Europe v5.9.0 , a ovo je Tema za NAVIGON Europe v8.9.1 Amazon .
Deinstaliraj i izbriši sve što je ostalo od onog i stavi ovaj NAVIGON , pa ako radi super , ako ne radi onda j*b*ga .![]()
Zadnji uredio walter66 : 10-08-2017 u 10:45
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks