Mi se tu raspričali kako radi ili ne radi na Samsung Galaxy S8 , a onaj kome treba @zvone_16 u uopće
ne razbija glavu i više se ne javlja . Sad se negdje rashlađuje na moru i pijucka "radler" pivo u hladovini !
![]()
Mi se tu raspričali kako radi ili ne radi na Samsung Galaxy S8 , a onaj kome treba @zvone_16 u uopće
ne razbija glavu i više se ne javlja . Sad se negdje rashlađuje na moru i pijucka "radler" pivo u hladovini !
![]()
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Možda uspiješ instalirati Navigon na Samsung Galaxy S8 , kad ga malo bolje upoznaš ili uhvatiš više vremena .
Uglavnom većina ima problema , problem je izgleda u dorađenom Android OS_u od strane Samsunga , malo
sam "guglao" i svuda po forumima nailazim na ovakve dijaloge , u kojima se žale .
Samsung Galaxy S8 - Navigon-Europa Fehlermeldung
" Habe das Problem, das Navigon Europa nicht geht .
Bekomme immer die Meldung, das ein Fehler aufgetreten ist.
Wie ist das bei euch ?"
...
" So einen ähnlichen Fehler hatte ich auch. Lag daran dass die App
keine Berechtigungen genommen hat wie Standort etc. Such mal
hier im Forum, ich habe das Problem lösen können. "
Zadnji uredio walter66 : 09-08-2017 u 11:37
Where Does He Get All Those Wonderful Toys ?
Bookmarks