Mislim da je sada vrijeme za povećanje paketa bez dizanja cijena osobito nakon zadnjeg bumpa![]()
Mislim da je sada vrijeme za povećanje paketa bez dizanja cijena osobito nakon zadnjeg bumpa![]()
Sigurno ce dici cijene poziva iz Hr. prema inozemstvu i vjerovatno roaming prema ne EU zemljama, to vec godinama rade (kako pada cijena roaminga).
Bookmarks